Oficiální informace z webu SOS

Podpoříme Stranu zelených !

6.8.2009 podepsali představitelé Strany zelených (Ondřej Liška, Martin Ander) a Strany pro otevřenou společnost (Pavel Rytíř, Jiří Šolc) rámcovou dohodu o spolupráci ve volbách 2009 - 2010.
Dohodu musí ještě schválit RR SZ a VV SOS, obě strany ale předpokládají, že s ratifikací bude méně starostí než s ratifikací Lisabonské smlouvy.
Dohoda byla oznámena na tiskové konferenci v novém sídle Strany zelených, informace z TK v článku.
8.8. resp. 16.8.2009 dohoda ratifikována.

Tiskovou zprávu vydanou k podpisu dohody si můžete přečíst >>> zde <<<

Rámcová dohoda zahrnuje spolupráci v letošních předčasných volbách do Poslanecké sněmovny, senátních volbách 2010 a také v komunálních volbách 2010.

8.8.2009 na své schůzce v Praze smlouvu schválil VV SOS. Souhlas dohodou vyslovila RR SZ 16.8.2009.

První ohlasy:

ct24.cz: Zelení volají SOS ku pomoci v předčasných volbách (s možností přehrát úryvek ze zpráv ČT1 nebo záznam z TK na ČT24)
iDnes,cz: Zelení před volbami spojili síly se Stranou pro otevřenou společnost
iHned.cz: Zelení půjdou do voleb se stranou SOS
Novinky.cz: Zelení půjdou do voleb s SOS, zlákali i reportérku České televize